Тростянець ділився культурними надбаннями Друк
Понеділок, 30 травня 2011 07:38

На минулому тижні Тростянеччина зібрала керівників закладів культури області, щоб обговорити пріоритети розвитку культури регіону та адміністративні функції сучасного керівника. На базі комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури» пройшов обласний семінар-нарада та засідання громадської ради директорів районних та міських будинків культури, центрів культури та дозвілля, керівників організаційно-методичних центрів народної творчості і культурно-освітньої роботи.

Детальніше...
 
Влада спілкувалася з підприємцями Друк
Субота, 28 травня 2011 00:00

Відбулося чергове спільне засідання координаційної ради районної державної адміністрації з питань підтримки розвитку підприємництва та місцевої галузевої ради підприємців з питань промисловості і торгівлі із залученням широкого кола підприємців.

Детальніше...
 
Відбулася колегія райдержадміністрації Друк
П'ятниця, 27 травня 2011 07:03

26 травня 2011 року відбулося засідання колегії райдержадміністрації, на якому було розглянуто три питання, а саме: «Хід виконання державної програми «Про подолання дитячої безпритульності та бездоглядності», «Про стан підготовки літньої оздоровчої кампанії учнівської молоді влітку 2011 року», «Про хід підготовки галузей економіки району до роботи в осінньо-зимовий період».

Детальніше...
 
Голова РДА став головою федерації футболу Друк
П'ятниця, 27 травня 2011 00:00

Голову Тростянецької райдержадміністрації О.М.Новохатського обрано головою районної федерації футболу.

Детальніше...
 
Виїзне засідання колегії РДА в Буймері Друк
Середа, 25 травня 2011 15:54

25 травня на базі Буймерської сільської ради під головуванням голови районної державної адміністрації Олексія Новохатського відбулося виїзне засідання колегії райдержадміністрації. На порядок денний винесене питання про стан виконання місцевих бюджетів за 4 місяці року. З доповіддю з даного питання виступила в.о. начальника фінуправління РДА Ірина Слабоспицька.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 541 542 543 Наступна > Кінець >>

Сторінка 541 з 543