Із двох питань підтримали лише одне Друк
Середа, 18 травня 2011 16:22

Участь у 9 (позачерговій) сесії районної ради взяли участь 29 депутатів з 34, присутнім на ній був депутат обласної ради Василь МЕЛЬНИК. Депутати затвердили запропонований порядок денний (два питання) і приступили до роботи. Хоча питання були детально розглянуті у профільних комісіях, викликали активне обговорення на пленарному засіданні.

На початку сесії слово взяв депутат від Ницахської громади Микола ПУРЕЙ, який висловив пропозицію про виділення коштів на ремонт пам’ятника загиблим воїнам, що на території сільської ради. Депутати свого колегу підтримали.

В. о. начальника фінансового управління райдержадміністрації Ірина СЛАБОСПИЦЬКА детально зупинилися на змінах до районного бюджету. Найбільші дебати точилися щодо виділення коштів КП «Райкомунгосп» на виплату боргів за тепло: депутати Василь СОТНІКОВ, Ігор ЯЦЕНКО, Олександр ГЛИНСЬКИЙ, Микола ГОНТАРЕНКО відстоювали власні точки зору, заслухали інформацію директора комунальників Андрія КИРИЛЕНКА. Депутат Олександр ГЛИНСЬКИЙ зробив депутатський запит щодо проведення розрахунків районної ради та райдержадміністрації за надані послуги по обслуговуванню комп’ютерної мережі та комп’ютерного обладнання, а також адміністрування спільного сайту Тростянецької районної ради та адміністрації з КП «Райкомунгосп». За депутатською пропозицією проект рішення про внесення змін до районного бюджету голосували по пунктах.

Чимало запитань було до начальника відділу комунальної власності, торгівлі, побутового обслуговування населення та інвестиційної політики районної ради Тамари ФРИК щодо затвердження нормативних документів щодо оренди майна спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району. Від імені депутатської групи «За стабільну, сильну, розвинену Тростянеччину!» мав слово Анатолій ЛОПАТІН, пропозиції висловив Ігор ЯЦЕНКО. Після тривалого обговорення рішення прийнято не було.