Тростянецьких комунальників вітали із професійним святом Друк
Понеділок, 20 березня 2017 16:51

Традиційно у третю неділю березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Напередодні професійного свята комунальників Тростянеччини вітали у садибі Л.Є.Кеніга.

У ході урочистостей з вітальними словами та щирими побажаннями до присутніх звернулися заступник Тростянецької районної ради Олексій Котко, перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Олег Сипко, секретар міської ради Аліна Шацька та заступник міського голови Юрій Заяц. Керівники зазначили, що житлово-комунальне господарство — одна з найскладніших галузей, якій необхідно приділяти особливу увагу та побажали комунальникам міцного здоровя, мирного неба та успіхів у їхній нелегкій праці.

Кращі із кращих працівників комунальної сфери були відзначені почесними грамотами та подяками. Далі урочистості продовжилися святковим концертом. Творчістю вітали представники колективів дитячої музичної школи та міських клубів «Ветеран» і «Цукрозаводський».