Відбулися засідання постійних комісій Друк
Середа, 19 квітня 2017 17:36

У ході підготовки до 21 сесії районної ради, 18 квітня пройшли засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю; з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики.

У засіданнях комісій брали участь: депутати – члени постійних комісій, заступник голови ради Олексій Котко, керуючий справами виконавчого аппарату районної ради Олена Холодова, доповідачі питань порядку денного та представники ЗМІ.

Всі питання, які виносилися на розгляд постійних комісій, були розглянуті згідно порядків денних. Депутатами активно обговорювались проекти рішень, заслуховувалися інформації до них, висловлювались пропозиції і рекомендації до запропонованих проектів рішень.

Загалом на засіданнях було розглянуто п’ять питань, а саме:

- про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які знаходяться на території Тростянецького району Сумської області;

- про затвердження списку присяжних Тростянецького районного суду Сумської області;

- про визнання повноважень депутата районної ради сьомого скликання Бондаренко Н.Г;

- про внесення змін до складу постійної комісії районної ради;

- про виконання програми поводження з твердими побутовими відходами у Тростянецькому районі на 2013-2016 роки.

Із даних питань доповіли: начальник управління агропромислового, економічного розвитку та житлово-комунального господарства Тростянецької районної державної адміністрації Лілія Гонтар; начальник відділу Держгеокадастру у Тростянецькому районі Ігор Соболь; начальник відділу правового забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради Світлана Гаврилович.