Канікули в Палаці дітей та юнацтва Друк
Середа, 19 квітня 2017 17:56

Весняні канікули в Палаці дітей та юнацтва, як завжди, були наповнені цікавими подіями. Керівники гуртків попіклувалися про змістовний  відпочинок своїх вихованців, зробили його різноманітним та корисним.

Гуртківці Палацу стали учасниками  ІІ-го етапу Всеукраїнської школи МИРотворчості, обласного фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Екскурсійна діяльність передбачала відвідування міста Запоріжжя вихованцями гуртків туристсько-краєзнавчого напрямків: у ході поїздки відбулися тренувальні збори зі скелелазіння на острові Хортиця..

Були організовані екскурсії до міста Суми - діти відвідали художній музей імені Онацького, змістовно відпочивали на роледромі та в боулінгу, переглянули виставу «Сембо» в Театрі юного глядача, виставку робіт фотомайстрів Сумщини.

Не забували гуртківці і про місцеві пам’ятки історії, архітектури та природи – відвідали краєзнавчий музей, Музей шоколаду, милувалися краєвидами урочища Веселе та Нескучне, провели пленери юних художників у виселку Гай. В межах Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» пройшли районні конкурси на кращий малюнок та кращий твір «Людина та ліс», практичні заняття на базі Державного підприємства «Тростянецький лісгосп», проведено акцію «Шпаківня» за участі гуртківців та педагогів  Палацу, працівників Гетьманського національного природного парку та державного підприємства «Агролісгосп».

До Великодня відбулися майстер-класи з писанкарства, виставки юних майстрів народних ремесел. Традиційно звітували перед батьками наймолодші вихованці вокального ансамблю «Зорепад». Щодня проходили веселі вікторини та конкурси, зустрічі з цікавими людьми, спортивні естафети в гуртках.