Міська та сільські ради району

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Друк
Понеділок, 24 квітня 2017 16:55

Звіт про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта

 

24.04.2017 року

Вид та назва регуляторного акта:

Рішення 11 сесії Тростянецької районної ради сьомого скликання «Про управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району» від 10.06.2017 року.

Назва виконавця заходів з відстеження:

Відділ комунальної власності, торгівлі, побутового обслуговування населення та інвестиційної політики виконавчого апарату Тростянецької районної ради.

Цілі прийняття акта:

Визначення порядку закріплення нерухомого майна, приватизації, списання, призначення та звільнення з посад керівників, внесення змін до методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району та проведення конкурсу на право оренди; зміна орендних ставок за використання нерухомого майна; затвердження типових договорів оренди та закріплення нерухомого майна, що перебуває у спільній власності.

Строк виконання заходів з відстеження:

Період для відстеження з 20.03.2017 року по 24.04.2017 року.

Тип відстеження:

Повторне.

Методи одержання результатів відстеження:

Для відстеження результативності регуляторного акта використовуються  статистичні дані, а також проведення аналізу інформацій, громадської думки.

Дані, на основі яких проводилося відстеження результативності:

Повторне відстеження здійснювалось шляхом аналізу статистичних даних, інформацій та опитування. Регуляторний акт не передбачає зміни якісних характеристик об’єктів, тому якісні показники не наводяться.

Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей:

Прийняття даного регуляторного акта надало змогу вдосконалити нормативні акти щодо передачі в оренду майна спільної власності, визначити порядок закріплення нерухомого майна за підприємствами, установами,  організаціями; порядок приватизації, списання, призначення та звільнення з посад керівників. Внесення змін до методики розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району сприяло збільшенню надходжень від орендної плати та більш ефективному використанню майна спільної власності (передано в оренду приміщення, які довгий час не орендувались з-за високої орендної плати).

Результатами прийняття вказаного рішення є позитивні соціально-економічні наслідки та забезпечення ефективності і збалансованості у сфері врегулювання правовідносин з управління майном спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району.

Голова районної ради                                                                                  А.В.Корж