Міська та сільські ради району

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Довідки
Аналітична довідка про стан призначення житлових субсидій населенню Тростянецького району Друк
Вівторок, 25 жовтня 2016 11:23

У зв’язку з підвищенням цін і тарифів на газ і електроенергію з метою соціального захисту населення Урядом було внесено ряд змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій  для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого рідкого пічного побутового палива». Даними змінами було  суттєво спрощено порядок призначення житлових субсидій.

Детальніше...
 
Сумський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості - у трійці кращих Друк
П'ятниця, 08 липня 2016 14:46

Сумський міжрегіональний центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості перебуває у трійці кращих серед споріднених навчальних закладів України. Тут досягли найвищого в країні відсотка працевлаштованих колишніх безробітних. Процент працевлаштування – майже 95%. За 6,5 року існування центр підготував більше 8 тисяч спеціалістів. Усі вони – вчорашні безробітні. 68 відсотків випускників – мешканці Сумщини, інші – представники Чернігівщини, Вінниччини, інших регіонів країни.

Детальніше...
 
До відома! PDF Друк E-mail
Написав Administrator   
Середа, 20 квітня 2016 16:08
Доводимо до відома голів сільських рад, керівників сільськогосподарських підприємств інформацію щодо авіахімобробку сільськогосподарських угідь. З інформацією можна ознайомитися тут
 
Ощадбанк інформує! Друк
Четвер, 31 березня 2016 14:22

Ощадбанк пропонує скористатись привабливими умовами нового акційного вкладу. На зміну депозиту «Теплі обійми», який залучив майже 8 млрд. грн., прийшла «Весна красна».

Детальніше...
 
До відома! Друк
Четвер, 31 березня 2016 14:19

Ощадбанк і компанія Portmone.com презентують спільну акцію «Оплачуйте рахунки без комісій та черг!» для користувачів «Моєї картки».

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4