Міська та сільські ради району

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Довідки
Ощадбанк діє: перше місце в рейтингу найнадійніших банків країни Друк
Вівторок, 20 жовтня 2015 19:10

Ощадбанк – найнадійніший банк. Черговим підтвердженням цього стало перше місце в рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital. «Ми вкотре перші, і це ще один доказ того, що ми рухаємось у правильному напрямку в рамках заданої стратегії. Наші основні стратегічні цілі – банк держави і для держави, банк мільйонів і для мільйонів, банк номер один серед системно важливих», – підкреслює голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

Детальніше...
 
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ВЛАСНИКУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ) Друк

Шановний власник земельної частки (паю)!

Земельна реформа в Україні дала змогу кожному члену сільськогосподарського підприємства та пенсіонеру з їх числа отримати власний земельний наділ.

Селяни тривалий час були позбавлені найголовнішого права – права розпоряджатися своєю власністю. Багато з них вже померли, так і не скориставшись економічними перевагами володіння землею.

Проте кожен власник земельної ділянки повинен мати право на власний розсуд розпоряджатися своєю землею. Для цього і впроваджувалася земельна реформа. Тому лише Вам, як землевласнику, вирішувати: чи продавати землю, чи здавати її в оренду або ж власноруч обробляти.

Нині реформування земельних відносин в Україні – на фінішній прямій.

Що дасть запровадження ринку землі пересічному селянинові?

Які вигоди від цього він зможе набути? На ці та інші запитання дає відповіді проект Закону України «Про ринок земель».

Детальніше...
 
Друк

Територіальні органи Держцінінспекції, управлінь у справах захисту прав споживачів та державних центрів стандартизації, метрології та сертифікації Держспоживстандарту, за якими можуть звернутися фізичні та юридичні особи

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 4