Міська та сільські ради району

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
Відбулися засідання постійних комісій Друк
Середа, 19 квітня 2017 17:36

У ході підготовки до 21 сесії районної ради, 18 квітня пройшли засідання трьох постійних комісій районної ради: з питань депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, територіального устрою, інформаційної політики та зв’язків із громадськістю; з питань агропромислового комплексу, соціального розвитку села, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища та з питань промисловості, енергозбереження, підприємництва, містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інвестиційної політики.

Детальніше...
 
ПОВІДОМЛЕННЯ! Друк
Вівторок, 18 квітня 2017 22:08

На виконання Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», рішення районної ради від 09.12.2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району», відділ культури Тростянецької районної державної адмінстрації повідомляє про утворення комісії для проведенння конкурсного добору на  посаду директора комунального закладу «Тростянецький районний будинок  культури» в складі:

Детальніше...
 
ПОВІДОМЛЕННЯ! Друк E-mail
Вівторок, 18 квітня 2017 22:06

На виконання Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», рішення районної ради від 09.12.2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району», відділ культури Тростянецької районної державної адмінстрації повідомляє, що згідно з встановленими вимогами чинного законодавства завершилося подання документів на посади керівників комунальних закладів «Тростянецький районний будинок  культури» та  «Тростянецька центральна районна бібліотека».

Детальніше...
 
ПОВІДОМЛЕННЯ! Друк
Вівторок, 18 квітня 2017 22:00

На виконання Закону України «Про культуру», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», рішення районної ради від 09.12.2017 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу спільної власності територіальних громад сіл та міста Тростянецького району», відділом культури Тростянецької районної державної  адміністрації 14 квітня 2017 року  проведено засідання комісії  з жеребкування для  відбору кандидатур від громадських організацій в сфері культури для включення до складу комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора комунального закладу «Тростянецький районний будинок культури» та на посаду директора комунального закладу «Тростянецька центральна районна бібліотека».

Детальніше...
 

Дорогі жителі Тростянеччини!

Щиро вітаю Вас із найвеличнішим християнським святом – Воскресінням Христовим!


У житті кожного християнина Великдень – особливо шановане свято. Кожен із нас зустрічає його з відкритою душею, щирим серцем і добрими помислами. Воно об’єднує в собі високі християнські чесноти і неповторність традицій багатьох поколінь.

У ці дні, замислюючись над глибокою сутністю життя, ми традиційно звіряємо свої вчинки із безсмертними заповідями, які спонукають нас бути добрішими, милосерднішими, благороднішими один до одного. Тож нехай це чудове свято Великодня надихає всіх нас на щасливе майбутнє.

Зичу у цей день всім Божої підтримки. Бо особливо у Великодні дні ми просимо Божого благословення для всіх і звертаємося один до одного з найкращими побажання щастя, добра і миру. Нехай у кожен дім приходить душевне тепло, радість та достаток, повниться ваша доля здоров'ям і щастям, любов’ю і теплом сердець рідних людей.

Радісних Вам Великодніх свят! Христос Воскрес!

З повагою,

голова районної ради

Андрій Корж

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 6 з 543