Міська та сільські ради району

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Новини
До відома депутатів районної ради! Друк
Понеділок, 27 березня 2017 15:25

Відповідно до норм Закону України «Про запобігання корупції» розширено коло осіб, які зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (е-декларацію), за минулий рік шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) за формою, що визначається цим агентством.

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування зобов’язані подати і депутати місцевих рад усіх рівнів.

Заповнення е-декларації відбувається за допомогою електронного цифрового підпису (ЕЦП).

Із розясненнями можна ознайомитися тут

 
На Сумщині СБУ ліквідувала лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків Друк
Понеділок, 27 березня 2017 12:35

Підпільну лабораторію з виготовлення синтетичних наркотиків ліквідувала на Сумщині Служба безпеки України спільно з поліцією під процесуальним керівництвом прокуратури.

Детальніше...
 
Лунає «Весняний заспів Тростянеччини» Друк
Понеділок, 27 березня 2017 12:16

30 районний фестиваль самодіяльного мистецтва «Весняний заспів Тростянеччини» продовжує крокувати районом. 24 березня свій творчий звіт представили місто Тростянець, Білківська та Мащанська сільські громади. Вітаючи присутніх із цим прекрасним мистецьким святом, голова районної ради Андрій Корж наголосив, що мистецький фестиваль відроджує народні традиції та дає поштовх творчому розвитку нових талантів.

Детальніше...
 
Концерт-лекція у дитячій музичній школі Друк
Вівторок, 21 березня 2017 15:25

У березні 2017 року вся Україна відзначає 175 років з дня народження видатного композитора Миколи Віталійовича Лисенка. Викладачі і учні комунального закладу Тростянецької районної ради «Тростянецька районна дитяча музична школа» не могли пройти осторонь цієї визначної для історії українського мистецтва події. Нещодавно відбувся концерт-лекція пам’яті Миколи Лисенка «Я в поколіннях озовусь», який підготували і провели викладачі теоретичного відділу Тетяна Урсакій та Олена Балабіна.

Детальніше...
 
Відбулися спортивні змагання пам'яті Героя України Друк
Понеділок, 20 березня 2017 16:54

16 березня цього року у Сумах відбулися спортивні змагання  пам’яті Героя України Почесного городянина Сум полковника СБУ Олександра Аніщенка. Спортивний турнір (змагання з футзалу та волейболу) відбувся у спорткомплексі Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, в якому з 1987 по 1993 роки навчався Олександр Аніщенко.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 543